wtorek, 10 czerwca 2014

Troszkę więcej o zestawie Draculocker - doll review

No więc jak w tytule;
na YouTube pojawiło się już kilka  (a dokładniej chyba 2) filmiki ze zbliżeniem nowego zestawu z Draculaurą. Jednak najpierw pokażę Wam dokładne zdjęcia pudełka i samego playsetu, jeśli mogę to tak nazwać ;)Jakość zdjęcia nie jest najlepsza, ale da się przeżyć xD jak widzimy opakowanie ma kształt trumny. U góry widnieje napis ''MONSTER HIGH'' z charakterystyczną czaszeczką i jak możemy się domyślić- krótki opis zestawu. Poniżej zdjęcie, które bardzo mi się podoba ^^ Draculaura wyszła zabójczo. Myślę, że ten "playset" jest na prawdę udany i nawiązuje do ciekawego odcinka najnowszego sezonu, który bez problemu znajdziecie na oficjalnym kanale Monster High na YT.


Jak wspominałam; tutaj macie screen z odcinka, dla porównania. Od razu się przyznam- screen NIE został zrobiony przeze mnie :)


Udało mi się znaleźć zdjęcie w dość dobrej jakości ^^ Tutaj macie zestaw, lalkę i dodatki od przodu. Mnie się baaaardzo podoba. 

No, zdjęcia pokazane, mniej więcej wiecie czego się spodziewać na bliższym omówieniu. Zamieszczam Wam LINK, wchodząc w niego znajdziecie review dodany 8czerwca :)

Tutaj jeszcze jeden filmik, z 10.06:
~ enjoy :)To chyba na tyle :D mam nadzieję, że post się podoba. Upiorne pozdrowienia dla wszystkich czytelników. loveya xx

2 komentarze:

  1. I used google translate but I understand every word! ;) good job, ghouls 👍

    OdpowiedzUsuń

Upiornie dziękujemy za wszystkie komentarze ! :)