sobota, 28 czerwca 2014

2 zdjęcia (chyba) promocyjne ;)


Straszni, kolejna nowinka. Chcę Wam pokazać 2 zdjęcia, które przedstawiają upiory MH 2 różnych kolekcjach. Zastanawia mnie jedynie czy są one promocyjne ale nie wydaje mi się, bo gdyby były to miały by ciekawsze pozy. 
Pierwsze zdjęcie przedstawia 3 postacie z serii Save Frankie.


Jakość nie jest idealna, ale da się zobaczyć wszystkie 3 postacie: Jacksona, Draculaurę i Clawdeen. Każdy z nich trzyma tabliczkę ze zdjęciem Frankie. Każdy upiór wygląda strasznie fajnie. Jackson na reszcie dorobił się nowej serii ;D Lalka w tej serii jest bardzo fajna, Lala natomiast jak prawie zawsze wygląda upiornie słodko, a Deen bardzo ładnie w takim odcieniu szminki. Wszyscy mają w swoim stroju związane coś z Frankie, np. krata w jej stylu, pioruny na koszulce, czy opaska w kształcie pioruna.
Kolekcja ciekawa i jeszcze tajemnicza :D Gdzie ona się pojawi? W jakimś filmie  ( na przykład Freaky Fusion ) albo odcinku ;) Kto to wie?

Drugie zdjęcie jest z kolekcji Swim Class, jednak przedstawia ono nowe potwory. 


Tutaj upiory mają ciekawsze pozy i bardziej pasowało by to na zdjęcie promocyjne. No i w końcu, doczekałam się Jinafire w stroju kąpielowym, ciekawiło mnie jak będzie wyglądać. Potworka jest oryginalna, wygląda zabójczo w tej serii. Podoba mi się jej fryzura :D Ogólnie bardzo super ^^ Obok Jin widać Clawdeen. Wilkołaczka w tej serii jest przepiękna, muszę ją mieć. Ma genialne buty, strój do niej pasuje, a już nie wspomnę o fryzurze, bądź makijażu, który do niej bardzo pasuje c: Na końcu zauważyć można Spectrę. Ładne buty, ciekawy strój no i ogólnie na plusie ;) Zabójcza fryzurka.

Podobają Wam się te serie? 
Wiedzieliście o nowych potworach Swim Class?  
Kupicie gdy pojawią się w Polsce, bądź na allegro, czy ebay'u?

Strasznie pozdrawiam, upiornych wakacji <3 !
~Arghantone Rose ;)
3 komentarze:

 1. Can yhu tell meh where u found this photos ? ? : ))

  OdpowiedzUsuń
 2. Draculaura SF piekna choc nie rozumiem idei tej serii..

  WM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak... Przecież wszystko musi się kręcić wokół Frani :D

   Usuń

Upiornie dziękujemy za wszystkie komentarze ! :)